אירועים

בוקר מהסרטים

מועדים:
קומה:
קומה שנייה, בקולנוע רב חן

קניון שבעת הכוכבים וקולנוע "רב חן" מזמינים אתכם לבוקר מהנה במיוחד:

סרט בהקרנת טרום בכורה, הרצאה, מזנון מאפים עשיר ושתייה חמה וקלה.

לו"ז : התכנסות 10:30, הרצאה 11:00, תחילת סרט 11:45 מחיר כרטיס 47 ₪ בלבד

יום ד' 12.2 "תיק קוליני"

במאי: מרקו קראוספיינטר

שחקנים: פרנקו נרו, אלכסנדרה מריה לארה, אליאס אמבארק

גרמניה 2019, 120 דקות

למרות גילו המופלג, נכנס פבריציו קוליני למלון בברלין וללא כל סיבה נראית לעין, רותח את האורח המתאכסן בסוויטת ברנדבורג. קספר ליינן, עורך דין צעיר, ממונה לייצג את קוליני. מה שנראה תחילה כהזדמנות מקצועית מבטיחה הופך לסיוט: הנרצח, תעשיין גרמני מכובד, היה למי שגידל אותו ואילו כעת עליו להגן על רוצחו ולבחור בין מרדף אחר הצדק לבין ההגנה על הקרובים אליו. ככל שהוא חוקר הוא מגלה קצוות חוט המובילים לעברה האפל של גרמניה ולפרק המזעזע בהיסטוריה המשפטית של גרמניה.

מרצה: קובי חוברה, מרצה להיסטוריה ויועץ הסטורי לקולנוע ותיאטרון

נושא ההרצאה: "לסלוח לשטן  – גרמניה אחרי המלחמה"

יום ד' 19.2 "אהבה פשוטה"

במאים: ליזה בראוס ד'סה, גלן לייבורן

שחקנים: ליאם ניסן, לסלי מנוויל

ארה"ב 2020, 92 דקות

טום וג'ואן נשואים שנים רבות. הנוחות במערכת היחסים שלהם נובעת מחיים שלמים שכבר בילו יחד, כך שנוצרה אהבה עמוקה אשר באה לידע ביטוי ברכות והומור. כאשר ג'ואן מאובחנת שחולה בסרטן השד, הליך הטיפול בה מצית מחדש את הזוגיות הוותיקה. בעוד השניים מתמודדים עם האתגרים הצפויים להם ועם המחשבה הקשה על גורל הזוגיות שלהם במידה ויקרה חלילה משהו לג'ואן.

מרצה: איריס לקנר, מרצה ומבקרת קולנוע

נושא ההרצאה: "זוגיות ואהבה בכל הצורות"

יום ד' 26.2 "שיר השמות"

במאי: פרנסואה ג'רארד

שחקנים: טים רות', קלייב אוון, קתרין מק'ק'ורמק

בריטניה 2020, 113 דקות

מבוסס על רומן מאת נורמן לברכט. לאורך חייו חש מרטין (טים רות') רדוף ע"י היעלמות מסתורית של חברו אותו הוקיר כאחיו, דווידל רפפורט (קלייב אוון) – יהודי פולני ונגן כינור וירטואוז, שבשנת 1951 נעלמו עקבותיו זמן קצר לפני קונצרט בלונדון שאמור היה להזניק את הקריירה שלו. 35 שנים לאחר מכן, מרטין מגלה שדווידל נותר בחיים ויוצא למסע בין יבשתי אובססיבי על מנת למצוא אותו ולהבין מדוע עזב.

מרצה: אלבקט גבאי, מרצה ומבקר קולנוע

נושא ההרצאה: "סרטי מסע וקולנוע  – מסע של הצלחה"

 

לפרטים והזמנת כרטיסים באמצעות כרטיס אשראי: 09-9579022

בימים א'-ה' בין השעות 17:30-21:30

או באתר: www.rav-hen.co.il. מספר המקומות מוגבל.

יריד האוכל
בכל יום שישי

יריד האוכל

מועדים:
שישי
קומה:
קומת הכניסה

היריד מתקיים מידי יום שישי

כל יום חמישי

יריד צמחוני טבעוני

מועדים:
10:00-20:00
קומה:
קומת הכניסה

MEATLESS MARKET

קונספט חדש נולד בקניון שבעת הכוכבים . meatless market  שוק טבעוני – צמחוני חדש בכל יום חמישי

שוק אוכל ללא בשר !!!     חגיגה שבועית של אוכל טבעוני וצמחוני. בשוק מתחם אוכל טבעוני עם  פירות, ירקות , אוכל מבושל טבעוני, אמפנדס, חומוס , עוגות ועוד מבחר של מאכלים טבעוניים ומתחם אוכל צמחוני. עם פסטות , גבינות, לחמים ועוד..

מופעי ילדים

מופעי ילדים

מועדים:
ב', 17:30
קומה:
שנייה

3.2 – "העץ הנדיב"

סיפור מערכת היחסים ארוכת השנים ואהבתו הגדולה של עץ כלפי ילד ונכונותו להעניק מעצמו ללא תנאי.

הצגה קסומה ומרגשת על אהבה ללא תנאי ועל היכולת להקריב למען האחר.

10.2 – "מעשה בשקד

חברינו הטובים מארגנים את סדר אכילת הפירות היבשים ולפתע מגלים שהשקד נעלם.

האם תתחיל בזמן החגיגה?

17.2 – "טרופותי"

"עכבר טייל ביער, שמח וטוב לב.. ראה אותו שועל והרגיש פתאום רעב.."

סיפור מיוחד על התמודדות עם פחדים.

24.2 – "אני והמשפחה שלי"

אמא לעולם לא אחליף את אחותי או את ההורים

משפחה זה כיף , משפחה זה שמח

אני אוהב את המשפחה שלי מכאן עד הירח…

אומרת שמשפחה לא בוחרים !

פעילויות לילדים

נפגשים קבוע כל שבוע

מועדים:
א'-ה'
קומה:
שנייה

ימי א' 17:30- סדנת נגרות, להלן התוכנית:

*הסדנה בליווי מבוגר

ימי ב' 17:30- חגיגה של הצגות ומופעים, להלן התוכנית:

3.2 "העץ הנדיב"

10.2  "מעשה בשקד"

17.2  "טרופותי"

24.2  "אני והמשפחה שלי" – התיאטרון שלנו

מי ג' 17:00, 18:00 – סדנאות "סטאר שף" להלן התוכנית:

4.2 עוגת שוקולד בקישוט שקדיה
11.2  עוגיות לבבות
18.2 פרצל בטעמים
25.2 עוגת שוקולד ציפס

ימי ד' 17:30 – סדנת אומנות שימושית  להלן התוכנית:

5.2 קיפודשא
12.2 מובייל לבבות
19.2 ברכת הבית
26.2  מארז למשלוח מנות

ימי ה' 17:30-  סדנת פלסטלינה להלן התוכנית:

6.2 שקדייה
13.2 זר פרחים
27.2 אוזני המן

 

להורים ופעוטות

פיצקל'ה

מועדים:
שני, שלישי, רביעי
קומה:
כניסה

סדנת התפתחות בתנועה

בהנחיית גלי

ימי שני בשעות 10:15, 11:00

 

סדנת דואט עם תינוקות

בהנחיית איריס זינגר

ימי שני בשעות 16:45, 17:30

 

סדנת בקצב פעוט

בהנחיית איריס זינגר

ימי שלישי בשעות 10:15, 11:00

 

סדנת תנועה, מגע ומוסיקה

בהנחיית: אלונה שאשא

ימי רביעי בשעה 11:30

 

 

סדנת לגדול בתנועה

בהנחיית גלי

ימי רביעי בשעות 16:45, 17:30

 

*הפעילות במתחם מיועדת לתינוקות עד גיל שנתיים